IV RUNDA LIGI KARTINGOWEJ W  TARNOWIE JUZ ZA NAMI

Trwają już po raz 16 najbardziej prestiżowe rozgrywki ligowe w regionie. W dniach 31.01 i 01.02.2024 roku rywalizowali kartingowcy w IV rundzie ligi kartingowej w Tarnowie. Rozgrywki tradycyjnie odbyły się na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów.

Ponownie zawodnicy stworzyli niezwykle ciekawe i zacięte widowisko na torze, a zwycięzcami okazali się w kategorii junior Marjanna Fedorczuk, drugą pozycję zajęła Patrycja Bawor, a na trzeciej pozycji był Edward Lipka, z kolei w kategorii senior wygrał Bartosz Babicz, drugi był Kacper Kajmowicz, a trzeci był Mateusz Matys.

Ta niezwykła rywalizacja zawsze dodaje energii uczestnikom na cały kolejny dzień. To również doskonała okazja do spotkania się, porozmawiania i miło wspólnie spędzenia czasu, jak i także odpoczynku od codziennych zajęć. Ponad to jazda gokartem przekłada się na umiejętności jazdy samochodem, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie za kierownicą – co zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów oraz fanów kartingu na V rundę ligowych rozgrywek kartingowych w kategorii junior – środa, 7 luty 2024 roku o godz. 19.00 oraz w kategorii senior – czwartek, 8 luty 2024 roku o godz. 20.00.

Więcej informacji o rozgrywkach ligowych można uzyskać na stronie: www.gokarty-tarnow.pl

OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – IV RUNDA KATEGORIA JUNIOR:

KWALIFIKACJE
1. Marjanna Fedorczuk – 33,549
2. Patrycja Bawor – 33,556
3. Bogdan Fedorczuk – 33,989
4. Edward Lipka – 34,044
5. Jakub Kwiatkowski – 34,114
6. Weronika Rachwał – 34,144
7. Juliusz Bąk – 34,388
8. Alan Leśniowski – 34,481
9. Jakub Skoblowski – 35,722

WYŚCIG 1
1. Marjanna Fedorczuk – 15p
2. Patrycja Bawor – 14p
3. Edward Lipka – 13p
4. Bogdan Fedorczuk – 12p
5. Jakub Kwiatkowski – 11p

WYŚCIG 2
1. Weronika Rachwał – 10p
2. Alan Leśniowski – 9p
3. Juliusz Bąk – 8p
4. Jakub Skoblowski – 7p

WYŚCIG 3
1. Marjanna Fedorczuk – 15p
2. Patrycja Bawor – 14p
3. Edward Lipka – 13p
4. Weronika Rachwał – 12p
5. Alan Leśniowski – 11p

WYŚCIG 4
1. Bogdan Fedorczuk – 10p
2. Jakub Kwiatkowski – 9p
3. Juliusz Bąk – 8p
4. Jakub Skoblowski – 7p

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO IV RUNDZIE KATEGORIA JUNIOR:
1. Jakub Kwiatkowski – 27p/24p/28p/20p – 99p
2. Patrycja Bawor – 9p/29p/30p/28p – 96p
3. Marjanna Fedorczuk – 28p/24p/0p/30p – 82p
4. Alan Leśniowski – 16p/12p/25p/20p – 73p
5. Juliusz Bąk – 14p/14p/23p/16p – 67p
6. Weronika Rachwał – 25p/11p/0p/22p – 58p
7. Bogdan Fedorczuk – 10p/9p/0p/22p – 41p
8. Tobiasz Gurgul – 20p/18p/0p/0p – 38p
9. Filip Fiedor – 0p/24p/13p/0p – 37p
10. Zygmunt Gzyl – 0p/27p/0p/0p – 27p
11. Iwo Nowicki – 26p/0p/0p/0p – 26p
12. Edward Lipka – 0p/0p/0p/26p – 26p
13. Jakub Skoblowski – 0p/0p/0p/14p – 14p
14. Szymon Hańkało-Jaskulski – 0p/13p/0p/0p – 13p

OFICJALNE WYNIKI LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE – SEZON 2023/2024 – IV RUNDA KATEGORIA SENIOR:

KWALIFIKACJE
1. Bartosz Babicz – 33,871
2. Kacper Kajmowicz – 33,909
3. Mateusz Matys – 34,005
4. Grzegorz Kapała – 34,008
5. Michał Durak – 34,138
6. Mikołaj Adamczuk – 34,368
7. Piotr Wsuł – 34,473
8. Maksymilian Kender – 34,569
9. Michał Golec – 34,743
10. Pola Dolatowska – 34,853
11. Mateusz Muryjas – 36,017

WYŚCIG 1
1. Kacper Kajmowicz – 15p
2. Bartosz Babicz – 14p
3. Mateusz Matys – 13p
4. Grzegorz Kapała – 12p
5. Michał Durak – 11p
6. Mikołaj Adamczuk – 10p

WYŚCIG 2
1. Piotr Wsuł – 9p
2. Maksymilian Kender – 8p
3. Michał Golec – 7p
4. Pola Dolatowska – 6p
5. Mateusz Muryjas – 5p

WYŚCIG 3
1. Mateusz Matys – 15p
2. Bartosz Babicz – 14p
3. Kacper Kajmowicz – 13p
4. Grzegorz Kapała – 12p
5. Piotr Wsuł – 11p
6. Maksymilian Kender – 10p

WYŚCIG 4
1. Michał Durak – 9p
2. Mikołaj Adamczuk – 8p
3. Michał Golec – 7p
4. Pola Dolatowska – 6p
5. Mateusz Muryjas – 5p

KLASYFIKACJA GENERALNA LIGI KARTINGOWEJ W TARNOWIE SEZON 2023/2024 PO IV RUNDZIE KATEGORIA SENIOR:
1. Bartosz Babicz – 29p/28p/30p/28p – 115p
2. Kacper Kajmowicz – 28p/28p/22p/28p – 106p
3. Michał Durak – 27p/21p/27p/20p – 95p
4. Mateusz Matys – 0p/21p/27p/28p – 76p
5. Michał Golec – 10p/10p/20p/14p – 54p
6. Adam Strzelec – 8p/21p/22p/0p – 51p
7. Wiktor Wota – 22p/28p/0p/0p – 50p
8. Maksymilian Kender – 13p/3p/14p/18p – 48p
9. Miłosz Chyclak – 21p/4p/14p/0p – 39p
10. Mariusz Cempa – 12p/5p/14p/0p – 31p
11. Tomasz Górski – 21p/4p/0p/0p – 25p
12. Grzegorz Kapała – 0p/0p/0p/24p – 24p
13. Kacper Szczurek – 0p/21p/0p/0p – 21p
14. Bartosz Wilk – 20p/0p/0p/0p – 20p
15. Krystian Rycharski – 0p/0p/20p/0p – 20p
16. Piotr Wsuł – 0p/0p/0p/20p – 20p
17. Mikołaj Adamczuk – 0p/0p/0p/18p – 18p
18. Bartosz Turek – 0p/15p/0p/0p – 15p
19. Mateusz Muryjas – 4p/0p/0p/10p – 14p
20. Piotr Mojek – 0p/13p/0p/0p – 13p
21. Pola Dolatowska – 0p/0p/0p/12p – 12p
22. Miłosz Łachwa – 0p/12p/0p/0p – 12p
23. Dawid Rzymek – 11p/0p/0p/0p – 11p
24. Maciej Kawa – 4p/0p/0p/0p – 4p
25. Jakub Kozioł – 4p/0p/0p/0p – 4p

Serdecznie gratulujemy emocjonującej sportowej rywalizacji i świetnej zabawy !!!