Na zakończenie Finał Ligi Kartingowej – Super Puchar wygrywa w kategorii junior Karol Król, a w kategorii senior Cezary Turek

Rozgrywki ligowe w sezonie 2021/2022 są już za nami. W dniach 26-27 kwietnia 2022 roku odbyło się już tradycyjne zakończenie i podsumowanie tegorocznych zmagań oraz Super Puchar Ligi Kartingowej w Tarnowie tradycyjnie na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów. 

Pomimo już bardziej luźnego charakteru rywalizacji, emocji i walki nie brakowało. Po sesjach kwalifikacyjnych wśród seniorów najszybszym był Cezary Turek, a tuż za nim uplasował się Michał Durak oraz na trzecim miejscu Bartosz Wilk. Natomiast wśród juniorów najszybszym w kwalifikacjach był Karol Król, a tuż za nim uplasował się Michał Durak oraz na trzecim miejscu Szymon Kusior. Później tradycyjnie przyszedł czas na biegi finałowe, które zadecydowały o końcowej klasyfikacji Super Pucharu Ligi.

I tak na koniec całą finałową rywalizację pośród seniorów wygrywa Cezary Turek, natomiast drugą pozycje uzyskuje Bartosz Babicz, a na trzeciej pozycji kończy Michał Durak. Natomiast pośród juniorów wygrywa Karol Król, natomiast drugą pozycje uzyskuje Michał Durak, a na trzeciej pozycji kończy Nikodem Piątek. 

Serdecznie gratulujemy wspaniałej sportowej rywalizacji!