Na zakończenie Finał Ligi – Super Puchar wygrywa w kategorii junior Michał Durak, a w kategorii senior Kacper Kajmowicz

Rozgrywki ligowe w sezonie 2020/2021 są już za nami. W dniach 14-15 kwietnia 2021 roku odbyło się już tradycyjne zakończenie i podsumowanie tegorocznych zmagań oraz Super Puchar Ligi Kartingowej w Tarnowie tradycyjnie na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów.  

Pomimo już bardziej luźnego charakteru rywalizacji, emocji i walki nie brakowało. Po sesjach kwalifikacyjnych wśród seniorów najszybszym był Kacper Kajmowicz, a tuż za nim uplasował się Michał Durak oraz na trzecim miejscu Bartosz Babicz. Natomiast wśród juniorów najszybszym w kwalifikacjach był Karol Król, a tuż za nim uplasował się Michał Durak oraz na trzecim miejscu Bartosz Jakubas. Później tradycyjnie przyszedł czas na biegi finałowe, które zadecydowały o końcowej klasyfikacji Super Pucharu Ligi. 

I tak na koniec całą finałową rywalizację pośród seniorów wygrywa Kacper Kajmowicz, natomiast drugą pozycje uzyskuje Michał Durak, a na trzeciej pozycji kończy Bartosz Babicz. Natomiast pośród juniorów wygrywa Michał Durak, natomiast drugą pozycje uzyskuje Karol Król, a na trzeciej pozycji kończy Bartosz Jakubas. 

Serdecznie gratulujemy wspaniałej sportowej rywalizacji!