Oferta dla Pań – KOBIETY ZA KÓŁKIEM❗️

Drogie Panie! Kobiety! Dziewczyny! 

Mamy dla Was specjalną ofertę, którą stworzyliśmy z myślą o Waszej pasji do motoryzacji.

Zaproszenie kierowane jest do każdej z Pań – bez względu na umiejętności!

Dla Pań, które …
… lubią adrenalinę,
… lubią rywalizację,
… chcą potrenować w damskim gronie.

Dla Pań, które chcą …
… aby jazda pojazdami mechanicznymi stała się przyjemnością, a nie koniecznością,
… poczuć się bezpieczniej i pewniej za kierownicą,
… bez stresu jeździć i czerpać z tego dobrą zabawę.

Sport kartingowy jest dziedziną sportów motorowych ogólnodostępną. Jest nie tylko bardzo popularny, ale przede wszystkim jest dyscypliną sportową niezwykle emocjonującą i bardzo widowiskową. Sport kartingowy ma wiele zalet, prócz fizycznego wysiłku, daje możliwość zdrowej rywalizacji. To sport dla wszystkich.

Kobiety również bardzo dobrze i bezpiecznie poruszają się za kierownicą przeróżnych pojazdów mechanicznych. Panie łamią stereotypy i z powodzeniem rywalizują z panami w różnych odmianach sportu motorowego.

Ta niezwykła rywalizacja dodaje energii na cały kolejny dzień. Jest to również okazja do spotkania się, porozmawiania i miło wspólnie spędzenia czasu, jak i także odpoczynku od codziennych zajęć. Ponad to jazda gokartem to najlepszy sposób nabycia praktycznych umiejętności techniki jazdy oraz bezpiecznych nawyków i znacząco przekłada się na umiejętności jazdy samochodem, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie za kierownicą – co zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze.

Zapisy trwają w biurze Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – torze Speed Race Tarnów (również telefonicznie) – 604 640 023 (w godzinach otwarcia toru), a więcej informacji o szkoleniach w grupach można uzyskać na stronie: www.gokarty-tarnow.pl

Trening kartingowy połączony z rywalizacją sportową tylko dla Pań.

Drogie Panie! Kobiety! Dziewczyny!

Warto przyjść, spróbować swoich sił, sprawdzić co się potrafi, albo zobaczyć ile jeszcze ma się do nauczenia.

TRENUJMY I ZACZNIJMY JEŹDZIĆ BEZPIECZNIE!!!