SZKOLENIA KARTINGOWE

Gotowy na przygodę, która podnosi poziom adrenaliny w żyłach? Jesteś dobrym kierowcą? Teraz masz okazję sprawdzić swoje umiejętności na profesjonalnym sprzęcie. Skusisz się? Może chcesz poczuć ogromne przyspieszenie i przećwiczyć swój refleks oraz nabyć właściwe umiejętności techniki bezpiecznej jazdy? Dowiedz się jak zachować się na torze oraz jak wyeliminować błędne nawyki. Przygotuj się i zdobądź profesjonalną licencję kartingową!

Jazda profesjonalnym gokartem po torze

Szkoleniowy trening kartingowy skierowany jest do osób, które mają doświadczenie w jeździe gokartami halowymi oraz kierowców z doświadczeniem w jeździe po torze. Profesjonalny gokart rozpędza się do 100 km/h w nieco ponad 3 sekundy i wymaga sporej siły w utrzymaniu kierownicy na zakrętach. Dopiero teraz zrozumiesz co to jest prędkość! Gokarty halowe nie dorównują ani mocą ani trakcją do profesjonalnych sprzętów dostosowanych do jazdy na torze otwartym. Niesamowite przyspieszenie, przy niewiarygodnej przyczepności sprawi, że na długo zapamiętasz ten dzień. Jazda gokartem wyczynowym to adrenalina w czystej postaci. Trzymasz kierownicę i to Ty decydujesz ile okrążeń toru pokonasz oraz bardzo szybko poczujesz się jak prawdziwy profesjonalny kierowca formuły 1!

Jak wygląda trening kartingowy z nami ?

Zapewniamy profesjonalny sprzęt dostosowany do umiejętności kierowcy, który będzie pod stałym nadzorem technicznym przez cały czas trwania treningu. Spotkanie rozpoczynamy szkoleniem teoretycznym i praktycznym, aby poznać wszystkie zasady panujące na torze zanim rozpoczniemy przejazdy. Podczas jazd korzystamy z profesjonalnych narzędzi pomiarowych (telemetrii), które pozwalają nam dokładnie przeanalizować tor jazdy w celu korekcji błędów. Nastawiamy się na naukę i doskonalenie technicznej jazdy gokartem, dzięki której kierowca jest w stanie poprawiać swoje wyniki z każdym przejazdem. Poczujesz adrenalinę i nauczysz się prawdziwej sportowej jazdy! Pamiętaj, że jazda gokartem jest bardzo wyczerpująca, odpowiednio przygotuj się do treningu. Ale spokojnie zrobisz tyle okrążeń ile dasz radę.

I opcja: jedna godzina treningu – W czasie trwania treningu możesz wykorzystać na przejazdy 30 minut (3 sesje po 10 minut), a w przerwach między przejazdami Instruktor udziela wskazówek.

II opcja: ½ dnia treningu – W czasie trwania treningu możesz wykorzystać na przejazdy 50 minut (5 sesji po 10 minut), a w przerwach między przejazdami Instruktor udziela wskazówek.

III opcja: 1 dzień treningu – W czasie trwania treningu możesz wykorzystać na przejazdy 80 minut (8 sesji po 10 minut), a w przerwach między przejazdami Instruktor udziela wskazówek.

Jak się przygotować ?

Warto zabrać ze sobą wodę do picia i jakiś posiłek regeneracyjny. Zalecamy ubrać się wygodnie. Weź ze sobą kombinezon, rękawice i odpowiednie obuwie, zamknięty kask (może być motocyklowy). Jeśli nie masz możesz użyć naszych. Pamiętaj! Bądź wypoczęty. To nie gokart halowy! Jeździmy na profesjonalnym torze i sprzęcie, a przeciążenia są ogromne. Podczas jazdy, wszystkie Twoje mięśnie będą bardzo napięte dlatego zalecamy kilka dni wcześniej w domu wykonać ćwiczenia ogólnorozwojowe!

UWAGA! Każdy uczestnik musi mieć wykupione NW (Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków).

Zapraszamy, przyjdź i rozpocznij największą przygodę swojego życia „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

Szczegółowe informacje dostępne:

Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – Tor Speed Race Tarnów,

ul. Kochanowskiego 30 – były teren Zakładów Mechanicznych,

tel. 604 640 023 (w godzinach otwarcia toru).