Treningi w sekcji kartingowej dla dziewcząt i chłopców

Jeżeli interesuje Cię motoryzacja i chciałbyś zacząć swoją przygodę z sportem kartingowym, ale nie wiesz jak to zrobić, skontaktuj się z nami! Sekcja kartingowa klubu TTSK K-TEAM TARNÓW przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów zaprasza na naukę jazdy i treningi oraz szkolenia.

Jeśli kochasz sporty motorowe i towarzyszące im emocje, a zapach benzyny i ryk silników przyprawia Cię w gęsią skórkę trafiłeś / trafiłaś idealnie!

Świat sportu kartingowego nie będzie miał dla Ciebie żadnych tajemnic dzięki nam!

– Sport kartingowy, czyli o tym jak sięgać wysoko po marzenia i realizować swoje pasje motoryzacyjne,
– Trening i możliwość spróbowania własnych sił na gokartach pod okiem tarnowskich trenerów i zawodników kartingowych,
– Mnóstwo cennych i praktycznych informacji jak zrobić pierwszy krok w sporcie kartingowym i zdobyć licencję kartingową,

– Możliwość szkolenia i trening oraz testy kartingowe na profesjonalnym sprzęcie kartingowym na otwartych torach. Nauka i doskonalenie jazdy już dla dzieci od 6-go roku życia!

Wyróżniamy się innowacyjnym i sprawdzonym programem szkolenia, bezpiecznym atestowanym sprzętem, profesjonalną obsługą oraz zespołem najwyższej klasy specjalistów.

Młodym ludziom stworzyliśmy jak najlepsze warunki do rozwoju i podnoszenia poziomu sportowego, by mogli świetnie się bawić i osiągać jeszcze lepsze wyniki sportowe – nie tylko na arenie regionalnej, ale także ogólnopolskiej czy międzynarodowej.

Cel, który konsekwentnie realizujemy to nie tylko najwyższy poziom szkolenia dzieci i młodzieży oraz właściwe przygotowanie do startów w zawodach, ale zapewnienie najlepszych warunków do rozwoju umiejętności przyszłych kierowców wyścigowych, jak i przede wszystkim przyszłych bezpiecznych zwykłych użytkowników dróg.

Mamy dla Was specjalną ofertę, którą stworzyliśmy z myślą o najmłodszych.

Zapraszamy, przyjdź i rozpocznij największą przygodę swojego życia „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

Szczegółowe informacje dostępne:

Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – Tor Speed Race Tarnów,

ul. Kochanowskiego 30 – były teren Zakładów Mechanicznych,

tel. 604 640 023 (w godzinach otwarcia toru).