Trwa największa w Polsce akcja „PIERWSZY KROK W KARTINGU”

Dzieci i młodzież aktywnie spędzają czas na torze! Zajęcia rekreacyjno-sportowe w formie szkoleń na obiekcie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów cały czas idą pełną parą, frekwencja ogromna. Młodzi adepci kierownicy mają dla siebie do dyspozycji profesjonalnych trenerów sportu kartingowego i specjalistów z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego od których otrzymują m.in. najważniejsze informacje z zakresu właściwej pozycji za kierownicą i techniki jazdy oraz bezpiecznego pokonywania zakrętów.

Sport kartingowy jest najlepszą szkołą nauki właściwej techniki jazdy, a jednocześnie doskonałą formą wychowania młodego pokolenia przyszłych kierowców. Wypracowany przez klub TTSK K-TEAM Tarnów wysoki poziom szkolenia i doskonalenia techniki jazdy stał się najważniejszym elementem poprawy stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w ostatnich latach.

Te wszystkie inicjatywy w Tarnowie nie tylko uczą właściwego zachowania na drodze, ale przede wszystkim kształtują postawy, które sprawią, że z małych adeptów kierownicy, piechurów i pasażerów wyrosną odpowiedzialni rowerzyści i motorowerzyści, a później świadomi kierowcy.

SPORT KARTINGOWY = BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE