Wakacje z sportem kartingowym

Ruszyła nowa edycja programu „Wakacje z sportem kartingowym”. Dzieci i młodzież ma okazję treningu, nauki i doskonalenia techniki jazdy profesjonalnym sprzętem na otwartych torach m.in. w Słomczynie, w Toruniu, w Bydgoszczy, w Trinec, w Wackersdorf.

Jeżeli interesuje Cię motoryzacja i chciałbyś zacząć swoją przygodę z sportem kartingowym, ale nie wiesz jak to zrobić, skontaktuj się z nami! 

W programie:
– poznanie i oswojenie się ze sprzętem,
– nauka samodzielnej jazdy po torze kartingowym,
– warsztaty i szkolenia,
– kulisy sportu kartingowego i różnych serii wyścigowych oraz Formuły 1,
– a przede wszystkim przyjazna atmosfera oraz PEŁNO FRAJDY I ZABAWY!

Sekcja kartingowa klubu TTSK K-TEAM TARNÓW w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów zaprasza na naukę jazdy i treningi oraz szkolenia.

Program szkolenia w sekcji kartingowej został opracowany z myślą o jak najdokładniejszym i najbardziej kompleksowym przygotowaniu młodych osób do wejścia w świat profesjonalnych wyścigów. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych trenerów oraz zawodników kartingowych i wyścigowych.

Młodym ludziom stworzyliśmy jak najlepsze warunki do rozwoju i podnoszenia poziomu sportowego, by mogli osiągać najlepsze wyniki sportowe, a przy tym świetnie się bawić – nie tylko na arenie regionalnej, ale także ogólnopolskiej, czy międzynarodowej.

Jeśli kochasz sporty motorowe i towarzyszące im emocje, a zapach benzyny i ryk silników przyprawia Cię w gęsią skórkę trafiłeś / trafiłaś idealnie! Świat sportu kartingowego nie będzie miał dla Ciebie żadnych tajemnic dzięki nam!

Zapraszamy, przyjdź i rozpocznij największą przygodę swojego życia „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

Szczegółowe informacje dostępne:

Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – Tor Speed Race Tarnów,

ul. Kochanowskiego 30 – były teren Zakładów Mechanicznych,

tel. 604 640 023 (w godzinach otwarcia toru).