Zawody kartingowe z cyklu Speedway Karting Grand Prix Tarnów 2021 na start!

Po raz kolejny w Tarnowie ruszamy z fascynującymi wyścigami kartingowymi na czterech kółkach połączonymi z żużlem, gdzie emocje sięgają zenitu. Więc startujemy, zapowiada się kolejna bardzo ciekawa rywalizacja.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, Panie i Panów, pasjonatów i fanów sportu kartingowego oraz żużlowego do wspólnej rywalizacji. 

Zapisz się w biurze toru i rywalizuj z najlepszymi zawodnikami z całego regionu. Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj i zgłoś się jak najszybciej. Pierwszeństwo zapisu mają rozstawieni zawodnicy z ligi.

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną na terenie naszego kraju termin zawodów będzie podany w kolejnym komunikacie.  

Zawody tradycyjnie odbędą się w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów, a nad bezpieczeństwem imprezy będzie czuwać załoga toru, w tym profesjonalni, licencjonowani trenerzy i instruktorzy oraz sędziowie i zawodnicy kartingowi. Podczas zawodów dla uczestników zostanie udostępniony przez organizatora sprzęt – gokarty, kaski, itp. Obowiązuje doważanie do 90 kg. Zapewniamy 30 kg doważania dla każdego zawodnika, a zawodnik może posiadać własne obciążniki i wkładki. Rywalizacja odbywać się będzie w kierunku normalnym i odwróconym.

Na zawodników czekają treningi – próba toru, kwalifikacje, 20 biegów kwalifikacyjnych i dwa półfinały, w których wystartuje 8 najlepszych zawodników oraz wielki finał, w którym o zwycięstwo powalczy 4 uczestników. 

Ta niezwykła rywalizacja szkoleniowa zawsze dodaje energii uczestnikom na cały kolejny dzień. To również doskonała okazja do spotkania się, porozmawiania i miło wspólnie spędzenia czasu, jak i także odpoczynku od codziennych zajęć. Ponad to jazda gokartem przekłada się na umiejętności jazdy samochodem, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie za kierownicą – co zwiększa nasze bezpieczeństwo na drodze. 

Ale przede wszystkim liczy się dobra sportowa rywalizacja połączona z doskonaleniem techniki jazdy oraz z super zabawą, która ma na celu popularyzację sportów motorowych wśród mieszkańców regionu małopolski. Jest to również bardzo ciekawa forma spędzenia wolnego czasu w ramach akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

Zapisy już trwają w biurze toru Speed Race Tarnów, a więcej informacji o zawodach można uzyskać na stronie www.gokarty-tarnow.pl

Serdecznie zapraszamy i życzymy kolejnej udanej rywalizacji❗️