Do zobaczenia Przyjacielu i Trenerze!

Odszedł Łukasz Kiwior… 

Swego czasu jeden z najlepszych kierowców kartingowych w naszym kraju. Zdobywca m.in. Pucharu Rok Cup Poland w roku 2012. Opiekun kartingowej kadry Małopolski, kierowca, mechanik, inżynier wyścigowy, działacz i wychowawca wielu zawodników kartingowych, komentator oraz wielki przyjaciel sportu kartingowego.

Łukasz był bez wątpienia jednym z większych talentów wyścigowych, jednym z najzdolniejszych kierowców jakiego obserwowaliśmy, kiedy ścigał się na torze. Znakomicie odnajdywał się w sportowej rywalizacji.

Był również komentatorem podczas transmisji z zawodów kartingowych orazi częstym gościem w studio  Karting Cafe Polskiego Kartingu.

Miał wielu wychowanków, nie tylko skupionych wokół toru halowego SpeedRace w Tarnowie oraz klubu TTSK K-TEAM Tarnów, ale również na kartingowym padoku. Wielu z nich dziś rywalizuje w sporcie kartingowym lub przeniosło się do serii samochodowych. Łukasz aktywnie współpracował także z Polskim Związkiem Motorowym, ostatnio przy programie FIA Girls on Track, który współtworzył.

Łukasz przegrał walkę z chorobą.

Dziś dołączył do Błękitnego Teamu… do naszych Przyjaciół.

Na Niebieskim spotkamy się torze.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 18 listopada 2023 roku o godz. 14.00

w kaplicy cmentarza komunalnego w Tarnów-Klikowa, gdzie zostanie odprawiona Masza Święta Żałobna za spokój Duszy Śp. zmarłego, po której prochy zostaną odprowadzone na miejsce wiecznego spoczynku.

Różaniec rozpocznie się o godz. 13.30 w kaplicy.