Imprezy i spotkania na torze

Istnieje możliwość rezerwacji toru i organizacji imprez szkoleniowych w formie zawodów lub luźnych przejazdów dla firm lub osób prywatnych w różnych przedziałach czasowych, dla dowolnej ilości osób.

Nasz Tor Speed Race Tarnów to wyjątkowa okazja na wspaniałą zabawę połączoną z rywalizacją sportową. Proponujemy Państwu spotkanie w duchu walki podczas wyścigów kartingowych. Gwarantujemy, że na naszym Torze spędzicie ciekawe i niezapomniane chwile.

Istnieje możliwość zamówienia Cateringu na czas trwania imprezy.Dysponujemy poczekalnią z widokiem na tor i salkę szkoleniową. Istnieje możliwość organizacji imprez firmowych, promocyjnych, integracyjnych, urodzinowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz wszelkiego rodzaju zawodów wewnątrz i na zewnątrz Toru Kartingowego Speed Race Tarnów.


PRZYKŁADOWY SCENARIUSZ IMPREZY INTEGRACYJNEJ:

  • Powitanie gości.
  • Szkolenie uczestników z zasad bezpieczeństwa na torze.
  • Instruktaż i zapisy na listę startową – zapoznanie zawodników z programem imprezy oraz podział na grupy startowe w/g których będą odbywały się jazdy.
  • Jazdy próbne – przed właściwymi wyścigami ważne jest żeby każdy zawodnik zapoznał się z działaniem gokarta, konfiguracją Toru, zasadami bezpieczeństwa. Dlatego też wprowadziliśmy dodatkowe jazdy próbne, w których nie liczy się czas ani miejsce. Każdy może spróbować, a co ważniejsze poćwiczyć jazdę przed właściwymi wyścigami.
  • Sztafeta – jest to doskonała zabawa, która ma za zadanie integrację zespołu. Dzielimy w drodze losowania zawodników na dwa lub trzy zespoły sztafetowe. Każdy z zespołów otrzymuje swojego trenera ( instruktora ), który objaśnia zasady oraz taktykę sztafety. W sztafecie „pałeczką” jest gokart. Każdy zawodnik ma do przejechania po 5 okrążeń, zmiana zawodnika odbywa się w parku maszyn lub na Torze. Wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza pokona zadany dystans. Dodatkowy smaczek rywalizacji w sztafecie dodaje konieczność jak najszybszej zmiany zawodnika – w sztafecie liczy się czas przejazdu oraz czas, w jakim dokonane zostaną zmiany. Nad bezpieczeństwem zawodników w parku maszyn czuwają trenerzy grup.
  • Eliminacje do finału – do finału awansują zawodnicy, którzy uzyskali najlepszy czas. W biegu finałowym jest tylko 5 miejsc, walka o te miejsca jest więc niezwykle ekscytująca.
  • Finał – zawodnicy, którzy uzyskali najlepszy czas ścigają się między sobą w wyścigu o puchar firmowy. Na dystansie 10-ciu okrążeń rozgrywa się wspaniała walka, która jest uwieńczeniem wcześniejszych eliminacji.
  • Ogłoszenie i dekoracja laureatów – wszyscy zawodnicy biorący udział w zawodach spotykają się jeszcze raz na Torze. Na podium stają zwycięscy zawodów. Dyplomy, puchary i medale są wspaniałą pamiątką z imprezy. Zwycięscy świętują wygraną.

NAJPOPULARNIEJSZA FORMA IMPREZY:

ZAWODY W FORMIE GRAND PRIX

– Treningi – 10-minutowe przejazdy treningowe z pomiarem czasu każdego okrążenia, wyniki przejazdów wyświetlane są na bieżąco na multimedialnych monitorach, dodatkowo uczestnicy otrzymają wydruk z wynikami i z statystykami przejazdów.
– Kwalifikacje – uczestnicy walczą o uzyskanie najlepszego czasu jednego okrążenia (Best-Lap).
– Finał – w wyścigu finałowym kierowcy startują ze świateł w kolejności zgodnej z wynikami kwalifikacji, zwycięzcą zostaje kierowca, który jako pierwszy przekroczy linię mety w wyścigu finałowym. Najlepsi uczestnicy otrzymują puchary lub medale dla najszybszych zawodników.


Opłata za imprezy i spotkania szkoleniowe są uzależnione od ilości osób oraz wyboru scenariusza.
W celu omówienia szczegółów oferty prosimy o kontakt:
tel. 604 640 023 (w godzinach otwarcia toru) lub e-mail: biuro@gokarty-tarnow.pl