Oferta marketingowa

Sport kartingowy jako wspaniały aktywny sport młodzieżowy jest bardzo popularny i ogólnodostępny. Jest dyscypliną sportową niezwykle emocjonującą i bardzo widowiskową oraz traktowany jest jak codzienny sport. Karting to sport dla wszystkich – dziewczyn i chłopaków, integracyjny dla dzieci i młodzieży szkolnej, osób niepełnosprawnych oraz całych rodzin. Sport kartingowy jest podstawą wychowania młodego pokolenia, przyszłych bezpiecznych kierowców. Spełniając oczekiwania środowiska lokalnego utworzyliśmy kryty tor „SPEED RACE TARNÓW” na byłym terenie Zakładów Mechanicznych. Powstało miejsce rekreacyjno-sportowe, w którym mieszkańcy miasta Tarnowa, regionu Małopolski, a nawet całej południowej Polski mają okazję na niekonwencjonalną i fantastyczną przygodę, trochę adrenaliny oraz wartościowe i aktywne zagospodarowanie swojego wolnego czasu.

Na wszystkich czeka świetna zabawa, połączona z nauką właściwej techniki jazdy. Na torze można spędzić niezapomniane chwile w gronie rodzinnym, przyjaciół, współpracowników w czasie, których można zobaczyć, w jaki sposób reagujemy w sytuacji ekstremalnej.

Organizujemy liczne projekty m.in. Akademię Doskonalenia Techniki Bezpiecznej Jazdy, sekcję kartingową, jazdy szkoleniowe, zawody z serii Karting Grand Prix – czyli cykl halowych zawodów rangi mistrzowskiej dla amatorów oraz rozgrywki lig kartingowych i eventy sportowo-motoryzacyjne.

Naszym głównym celem jest działanie na rzecz znaczącej poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, rozwoju sportowych talentów i popularyzacji sportu kartingowego.

Nasza długoletnia współpraca w wieloma instytucjami, mediami oraz bogate doświadczenie przy organizacji szeregu zawodów, imprez, konferencji, szkoleń i akcji gwarantują sukces organizacyjny jak i promocyjny.

Jako główni organizatorzy serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy w tych bardzo istotnych społecznie przedsięwzięciach jako Partnera.

W ramach Partnerstwa oczekujemy zaangażowania przy realizacji, promocji, pozyskaniu uczestników oraz wsparcia rzeczowego bądź finansowego.

Jesteśmy przekonani, że włączenie się Państwo w organizację przedsięwzięć, co przysporzy pozytywnych doświadczeń każdej ze stron.

Co możemy zaoferować:

– reklamę i promocję na naszym torze,
– sponsoring nagród na zawodach i rozgrywkach lig kartingowych,
– wspólną realizację imprez, akcji, szkoleń i wydarzeń kartingowych,
– sponsoring zawodników sekcji kartingowej,
– możliwość realizacji nagrań programów TV i sesji zdjęciowych z udziałem zawodników na torze.

Decydując się na współprace z nami:

– w łatwy i szybki sposób docieracie Państwo do szerokiego grona odbiorców;
– troszczycie się o aktywny rozwój sportowych talentów wśród dzieci i młodzieży;
– działacie na rzecz wartościowego spędzania wolnego czasu oraz rozwoju fizycznego i mentalnego mieszkańców;
– przyczyniacie się do promocji sportowego, aktywnego i zdrowego trybu życia;
– zyskujecie stały kontakt z zorganizowaną grupą osób gotową do współpracy i działania;
– tworzycie w świadomości mieszkańców regionu wizerunek firmy nowoczesnej, kierującej swą ofertę do ludzi młodych i aktywnych;
– zyskujecie bardzo ważnych klientów;
– utrzymujecie stały i bezpośredni kontakt z potencjalnymi nowymi klientami;
– przyczyniacie się do poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz intelektualnego rozwoju dzieci i młodzieży.

Dysponujemy dużą przestrzenią reklamową na torze oraz możliwością zareklamowania się na naszej stronie www.

Obecnie nasz klub posiada zawodników młodych i perspektywicznych, którzy mają już na swoim koncie wiele sukcesów sportowych w regionie i na arenie ogólnopolskiej, czy światowej. To nie tylko bardzo liczne grono kierowców kartingowych, ale również mocna i aktywna grupa kierowców sekcji nawigacyno-turystycznej, samochodowej oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego. 

Skontaktuj się z nami w celu omówienia warunków współpracy!