Na zakończenie Finał Ligi – Super Puchar wygrywa w kategorii junior Oskar Wiejas-Ziętek, a w kategorii senior Grzegorz Kapała

Rozgrywki ligowe w sezonie 2019/2020 są już za nami. W dniu 30 czerwca 2020 roku odbyło się już tradycyjne zakończenie i podsumowanie tegorocznych zmagań oraz Super Puchar Ligi Kartingowej w Tarnowie tradycyjnie na arenie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów.  

Pomimo już bardziej luźnego charakteru rywalizacji, emocji i walki nie brakowało. Po sesjach kwalifikacyjnych wśród seniorów najszybszym był Grzegorz Kapała, a tuż za nim uplasował się Maciej Skuza oraz na trzecim miejscu Krystian Rycharski. Natomiast wśród juniorów najszybszym był Oskar Wiejas-Ziętek, a tuż za nim uplasował się Bartosz Jakubas oraz na trzecim miejscu Krzysztof Gardziel. Później tradycyjnie przyszedł czas na biegi finałowe, które zadecydowały o końcowej klasyfikacji Super Pucharu. 

I tak na koniec całą finałową rywalizację pośród seniorów wygrywa Grzegorz Kapała, natomiast drugą pozycje uzyskuje Maciej Skuza, a na trzeciej pozycji kończy Krystian Rycharski. Natomiast pośród juniorów wygrywa Oskar Wiejas-Ziętek, natomiast drugą pozycje uzyskuje Bartosz Jakubas, a na trzeciej pozycji kończy Krzysztof Gardziel. 

Serdecznie gratulujemy wspaniałej sportowej rywalizacji!