Nasi młodzi zawodnicy tarnowskiego klubu powalczą o kolejne medale!

Igrzyska Sportów Motorowych FIA Motorsport Games, które w 2024 zostaną zorganizowane po raz trzeci, cieszą się coraz większą popularnością. Polski Związek Motorowy oglosił skład Reprezentacji Polski, w którym znaleźli się nasi zawodnicy klubu TTSK K- TEAM Tarnów Dominik Wójcik, Patrycja Bawor oraz Maciej Gładysz.

W Igrzyskach Sportów Motorowych FIA Motorsport Games 2024, które odbędą się w dniach 23-27 października w Walencji (Hiszpania) weźmie więc udział 14 Reprezentantów Polski w 10 konkurencjach. Kuba Przygoński zgodził się zostać tegorocznym kapitanem Reprezentacji Polski.

Ideą igrzysk jest pokazanie zespołowego aspektu motorsportu. Celem jest również popularyzacja i budowanie zainteresowania wokół dyscyplin poprzez identyfikacje kibiców z ich reprezentacją narodową.

Organizatorem igrzysk jest Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA, która również przygotowuje regulamin oraz zasady uczestnictwa. Reprezentacje narodowe są koordynowane przez federacje narodowe zrzeszone w FIA, w Polsce: Polski Związek Motorowy – PZM.

Wszystkich kibiców już teraz zachęcamy do gorącego dopingowania.