Nowe gokarty 6,5 KM i 4,5 KM na torze

Park maszyn toru SPEED RACE Tarnów, który mieści się w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych, został odświeżony. Już teraz, jazda najnowocześniejszymi gokartami marki SODI, dostarcza wielu niezwykłych emocji oraz pozwala spędzić pełne adrenaliny chwile w gronie przyjaciół.

SODI to najnowsze i numer jeden podwozie kartów, konstruktorów z firmy SODIKART, największego na świecie producenta gokartów. To co wyróżnia je spośród innych to  innowacyjność w dziedzinie bezpieczeństwa i kreatywność ich projektu. Jego integralne, opatentowane zabezpieczenia znacząco redukują konsekwencje zderzenia, zapewniając bezpieczeństwo kierowcy oraz samemu gokartowi.

Nowe łącze w układzie kierowniczym daje perfekcyjną kombinację łatwej jazdy i niesłychanej zwrotności. Zaś regulowany fotel, podpórka pod pedały i możliwość ich właściwego ustawiania oraz ergonomiczna podłoga gwarantują idealną i bezpieczną pozycję do jazdy. Wygląd gokarta SODI daje poczucie, że siedzi się w doskonałej i szybkiej maszynie. Już teraz wraz z paczką przyjaciół możemy poczuć się jak kierowcy Formuły 1 i pościgać się najszybszymi na rynku gokartami.

Jazda gokartem SODI to niesamowite doświadczenie, które na długo pozostaje w pamięci i sprawia, że nabieramy ochoty na więcej emocji na torze kartingowym.  Jazda takim cudem to niesamowite doświadczenie, które na długo zostaje w pamięci!

NA TORZE SPEED RACE TARNÓW DO DYSPOZYCJI SĄ NAJBEZPIECZNIEJSZE GOKARTY ŚWIATOWEGO LIDERA W KARTINGU FIRMY SODIKART WYPOSAŻONE W PASY I PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA ORAZ REGULOWANE FOTELE I PEDAŁY (GAZ I HAMULEC)!