Oferta szkolna – wycieczka szkolna na gokarty

Organizujesz wycieczkę szkolną, wyjście klasowe?

Zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty dla zorganizowanych grup szkolnych. 

Zarezerwuj tor i zapewnij młodym kierowcom niezapomniane przeżycia! Edukacja bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez sport!

Dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego grupy szkolne mogą odbywać jazdy tylko pod opieką profesjonalnego instruktora lub trenera, który uczy podstawowych zasad bezpieczeństwa, obsługi gokarta oraz techniki jazdy.

Jazdy po torze odbywają się w grupach. (dzieci w wieku 8-12 lat – 6 gokartów na torze, młodzież 13-19 lat – 8 lub 10 gokartów na torze).

Do skorzystania z oferty wymagamy minimum 18 osób.

Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-15:00

Dzieci i młodzież od 8 do 19 lat

SPECJALNA OFERTA

70 zł / osoba

w sumie czas jazdy to: 20 minut

DZIECI I MŁODZIEŻ MAJĄ DO DYSPOZYCJI GOKARTY ŚWIATOWEGO LIDERA W KARTINGU FIRMY SODIKART WYPOSAŻONE W PASY I PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA ORAZ REGULOWANE FOTELE I PEDAŁY (GAZ I HAMULEC)❗️ Dobór odpowiedniego gokarta dla dziecka uzależniony jest od wzrostu, wieku oraz umiejętności kierowcy, weryfikacji dokonuje obsługa toru przed jazdą. 👈

Nasze zaproszenie na treningi dla dzieci i młodzieży poparte jest fachowym wykształceniem, doświadczeniem oraz wieloletnią praktyką osób prowadzących zajęcia, jak i także odpowiednimi uprawnieniami i licencjami❗️ Zapraszamy na jazdy szkoleniowe❗️

Szczegółowe informacje dostępne:

Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – Tor Speed Race Tarnów,

ul. Kochanowskiego 30 – były teren Zakładów Mechanicznych,

tel. 604 640 023 (w godzinach otwarcia toru).