Trwają szkolenia kartingowe. Aktywnie trenujemy z sekcją kartingową.

Gotowy na przygodę, która podnosi poziom adrenaliny w żyłach? Jesteś dobrym kierowcą? Teraz masz okazję sprawdzić swoje umiejętności na profesjonalnym sprzęcie. Skusisz się? Może chcesz poczuć ogromne przyspieszenie i przećwiczyć swój refleks oraz nabyć właściwe umiejętności techniki bezpiecznej jazdy? Dowiedz się jak zachować się na torze oraz jak wyeliminować błędne nawyki.

Jazda profesjonalnym gokartem po torze

Szkoleniowy trening kartingowy skierowany jest do osób, które mają doświadczenie w jeździe gokartami halowymi oraz kierowców z doświadczeniem w jeździe po torze. Profesjonalny gokart rozpędza się do 100 km/h w nieco ponad 3 sekundy i wymaga sporej siły w utrzymaniu kierownicy na zakrętach. Dopiero teraz zrozumiesz co to jest prędkość! Gokarty halowe nie dorównują ani mocą ani trakcją do profesjonalnych sprzętów dostosowanych do jazdy na torze otwartym. Niesamowite przyspieszenie, przy niewiarygodnej przyczepności sprawi, że na długo zapamiętasz ten dzień. Jazda gokartem wyczynowym to adrenalina w czystej postaci. Trzymasz kierownicę i to Ty decydujesz ile okrążeń toru pokonasz oraz bardzo szybko poczujesz się jak prawdziwy profesjonalny kierowca formuły 1!

Sport kartingowy jest najlepszą szkołą nauki właściwej techniki jazdy, a jednocześnie doskonałą formą wychowania młodego pokolenia przyszłych kierowców. Wypracowany przez nas wysoki poziom szkolenia i doskonalenia techniki jazdy stał się najważniejszym elementem poprawy stanu bezpieczeństwa na polskich drogach.

Jeśli Twoje dziecko kocha sporty motorowe i towarzyszące im emocje, a zapach benzyny i ryk silników przyprawia w gęsią skórkę trafiłeś / trafiłaś idealnie! Świat sportu kartingowego nie będzie miał dla Ciebie i Twojego dziecka żadnych tajemnic dzięki nam!

Zapraszamy, przyjdź i rozpocznij największą przygodę życia „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

Szczegółowe informacje dostępne:

Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – Tor Speed Race Tarnów,

ul. Kochanowskiego 30 – były teren Zakładów Mechanicznych,

tel. 604 640 023 (w godzinach otwarcia toru).