XXI Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2023

Młodzi adepci kierownicy po raz dwudziesty pierwszy powalczą o tytuły mistrzowskie Tarnowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, dziewczynki i chłopców na zawody kartingowe dla dzieci i młodzieży z cyklu: XXI Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2023

MIEJSCE: Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – TOR SPEED RACE TARNÓW, ul. Kochanowskiego 30 – były teren Zakładów Mechanicznych

KIEDY: niedziela, 10 grudnia 2023 r.
godz. 9.00 – kategoria młodzik – (zawodnicy – rocznik 2011-2008, min 65 kg – max 30 kg doważenia),
godz. 9.00 – kategoria junior – (zawodnicy – rocznik 2008-2004, min 85 kg – max 30 kg doważenia).

KIEDY: sobota, 16 grudnia 2023 r.
godz. 9.00 – kategoria mini – (zawodnicy do rocznik 2012, bez doważania),

Kwalifikacje i zgłoszenia zawodników:

  • do piątku 8 grudnia br. (kategorie Młodzik, Junior)
  • do piątku 15 grudnia br. godz. 18.00 (kategoria Mini )

O szczegóły można pytać w biurze na torze Speed Race Tarnów lub pod numerem telefonu: 604 640 023

Organizator zapewnia do zawodów odpowiedni sprzęt – gokarty, kaski, kołnierze, itp. Zapewnia również 30 kg doważania dla każdego zawodnika, ale zawodnik może posiadać własne obciążniki, wkładki, osprzęt osobisty do jazdy.

Liczba miejsc w kategoriach dla uczestników zawodów jest ograniczona – decyduje kolejność zapisów i kwalifikacje! Zawodnicy mogą startować tylko w jednej kategorii!

W godzinach otwarcia toru zapraszamy na treningi-kwalifikacje. Sesja kwalifikacyjna ma na celu ustalenie pozycji startowej w zawodach głównych na podstawie uzyskanego przez zawodnika czasu z pomiarowego przejazdu wykonanego na torze. W zawodach głównych rozstawieni będą zawodnicy, którzy brali udział w kwalifikacjach i zostali zgłoszeni w terminie. Do klasyfikacji końcowej głównych zawodów wlicza się sumę najlepszych czasów. Za każdym razem zawodnik przed wykonaniem próby czasowej będzie dokonywał losowania gokarta spośród sprzętu udostępnionego przez Organizatora. Zawodnik podczas próby czasowej nie może jechać dwukrotnie tym samym gokartem. Wyniki publikowane będą w formie zestawienia czasów, od najlepszych do najgorszych. Podczas rywalizacji wykorzystany będzie elektroniczny system pomiaru czasu.
Każdy zawodnik jest zobowiązany do przestrzegania wszelkich przepisów, poleceń oraz komunikatów Organizatora. Każdy zawodnik jest zobowiązany do przestrzegania ogólnie przyjętych sportowych zasad rywalizacji FAIR-PLAY.

Podczas zawodów poznamy najlepszych młodzieżowców zarówno indywidualnie jak i w szkolnej drużynie.

Zapisz się i rywalizuj z najlepszymi zawodnikami z całego miasta oraz różnych regionów naszego kraju!

Już po raz 21 wszystkich adeptów sportu kartingowego w Tarnowie czeka ciekawa rywalizacja na najwyższym sportowym poziomie i wielkie emocje.

Wszystkie informacje znajdują się na portalu ludzi z pasją: www.gokarty-tarnow.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, ŻYCZĄC UDANEJ I EMOCJONUJĄCEJ SPORTOWEJ RYWALIZACJI !!!