Zawody dla dzieci z cyklu Karting  Grand Prix  Tarnów 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych zawodników, dziewczynki i chłopców na zawody kartingowe dla dzieci z cyklu: Karting Grand Prix Tarnów 2024

MIEJSCE: Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – TOR SPEED RACE TARNÓW
ul. Kochanowskiego 30 – były teren Zakładów Mechanicznych

KIEDY: sobota, 10 luty 2024 r.
godz. 9.00 – kategoria mini – (zawodnicy do rocznik 2012, bez doważania),

Kwalifikacje i zgłoszenia zawodników:
do czwartku 8 luty 2024 r.

Liczba miejsc dla uczestników zawodów jest ograniczona, pierwszeństwo startu mają zawodnicy sekcji kartingowej – decyduje kolejność zapisów i kwalifikacje!

O szczegóły można pytać w biurze na torze Speed Race Tarnów lub pod numerem telefonu: 604 640 023

Organizator zapewnia do zawodów odpowiedni sprzęt – gokarty, kaski, kołnierze, itp.

W godzinach otwarcia toru zapraszamy na treningi-kwalifikacje. Sesja kwalifikacyjna ma na celu ustalenie pozycji startowej w zawodach głównych na podstawie uzyskanego przez zawodnika czasu z pomiarowego przejazdu wykonanego na torze. W zawodach głównych rozstawieni będą zawodnicy, którzy brali udział w kwalifikacjach i zostali zgłoszeni w terminie. Do klasyfikacji końcowej głównych zawodów wlicza się sumę najlepszych czasów. Za każdym razem zawodnik przed wykonaniem próby czasowej będzie dokonywał losowania gokarta spośród sprzętu udostępnionego przez Organizatora. Zawodnik podczas próby czasowej nie może jechać dwukrotnie tym samym gokartem. Wyniki publikowane będą w formie zestawienia czasów, od najlepszych do najgorszych. Podczas rywalizacji wykorzystany będzie elektroniczny system pomiaru czasu.
Każdy zawodnik jest zobowiązany do przestrzegania wszelkich przepisów, poleceń oraz komunikatów Organizatora. Każdy zawodnik jest zobowiązany do przestrzegania ogólnie przyjętych sportowych zasad rywalizacji FAIR-PLAY.

Zapisz się i rywalizuj z najlepszymi zawodnikami z całego miasta i regionu!

Wszystkie informacje znajdują się na portalu ludzi z pasją: www.gokarty-tarnow.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, ŻYCZĄC UDANEJ I EMOCJONUJĄCEJ SPORTOWEJ RYWALIZACJI !!!